نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس جمهور

نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس جمهور

نامه سرگشاده نماینده انجمن‌های علمی دانشجویی در مراسم 16 آذر 1395 خطاب به رئیس جمهور، برای اینکه از مسئولان مربوطه پیرامون مسائل طرح شده، مطالبه پاسخ نمایند که بعد از گذشت یک سال از مطرح شدن این درخواست‌ها چه اقداماتی صورت گرفته است.

بسمه تعالی

جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهور

با سلام و احترام

اینجانب به‌عنوان نماینده انجمن‌های علمی دانشجویی در مراسم 16 آذر 1395 درخواست‌های دانشجویان عضو انجمن‌های علمی دانشجویی سراسر کشور را خدمت حضرتعالی مطرح کردم. نظر به وظیفه بنده در مورد پیگیری مطالباتی که مطرح شد از حضرتعالی به عنوان رئیس محترم دولت تدبیر و امید تقاضا دارم از مسئولان مربوطه پیرامون مسائل طرح شده، مطالبه پاسخ نمایید که بعد از گذشت یک سال از مطرح شدن این درخواست‌ها چه اقداماتی صورت گرفته است.

  1. از حضرتعالی تقاضا کردیم که با توجه به اهمیت و نقش انجمن‌های علمی دانشجویی، امکان همکاری پارک‌های علم و فناوری، بنیاد ملی نخبگان، مراکز رشد، آزمایشگاه‌های دولتی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سایر ارگان‌های مرتبط با این نهاد دانشجویی را فراهم نمایید. آیا در این زمینه، اقدامی صورت گرفته است؟
  2. معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری چهار سال است که حمایت از انجمن‌های علمی دانشجویی را قطع کرده‌اند!! این موضوع چندین بار در تریبون‌های مختلف به سمع و نظر حضرتعالی رسیده است. حال این سوال مطرح است بعد از گذشت 3 سال از مطرح شدن این مساله چه اقدامی صورت گرفته است؟ آیا معاونت محترم پاسخی برای این مساله دارند؟

در پایان از حضرتعالی به‌خاطر توجه به درخواست‌های دانشجویان و اهمیت به این قشر تاثیرگذار سپاسگزارم و برای حضرتعالی و تمامی همکارانتان در مسیر دستیابی به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

و من الله توفیق

مهدی رحمانی

مهدی رحمانی

دکتری علم اطلاعات و دانش‌شناسی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *